FGR-60D

همزمان با رشد و توسعه حملات سایبری در صنایع مختلف، نیاز سازمانها و موسسات به ایمن سازی شبکه ها و ارتباطات نیز گسترده ترشده است در این راستا شرکت فورتی نت با رویکرد ارائه راهکارهای جامع امنیت شبکه، به معرفی و توزیع محصولات جدید Next Generation UTM در رده های صنعتی و با هدف کارکرد در محیطهای سخت و دشوار آب و هوایی نموده است.

پیشتر، فورتی نت  مدل FGR-100C را معرفی کرده بود که تجربه موفقی از این سری محصولات برجای گذاشته است.

محصولات سری Rugged با هدف ایجاد ارتباط امن بین دفاتر سازمان و سایت صنعتی (ازجمله معادن،‌صنایع نفت و گاز و مکانهای صعب العبور که شرایط جوی خشن و نامناسب دارند) طراحی و عملیاتی شده اند.  این طراحی در قابلیت های صنعتی-کنترل، نرم افزار و پشتیبانی از پروتکلهای مختلف، شکل طراحی شده مطابق با استانداردهای بین المللی اتوماسیون ، IEC 61850-3 و IEEE 1613 وطراحی کابل و فن کمتر دیده شده است.

هدف از تولید این محصولات، ساخت وعرضه یک محصول مورد اطمینان برای کارکرد در شرایط سخت بوده است. بدیهی است که سایر تجهیزات همرده با محدودیتهای بیشتری برای مکان نصب و راه اندازی مواجه هستند.

این سری محصولات عموما در رده های SOHO طراحی و اجرا میگردند. هم اکنون مدل FGR-60D عرضه شده ومدلهای دیگری نظیر FGR-90D در سه ماه آینده قابل تهیه خواهند بود.

اطلاعات تکمیلی محصول FGR-60D را از لینک زیر دریافت کنید.

FortiGate-Rugged-60D

 

 

دسته بندي : مطالب برگزیده
برچسب ها :